Kolonie muzyczne

Kolonie muzyczne

Co roku w wakacje, w czasie wolnym od zajęć, organizujemy dla naszych chórzystów oraz ich przyjaciół rozśpiewane kolonie letnie. Spędzamy prawie dwa tygodnie w pełnych uroku zakątkach Polski.

Kolonie są dla dzieci czasem odpoczynku po pracowitym sezonie artystycznym, dają im szansę na lepsze poznanie siebie nawzajem, na budowanie relacji i zacieśnienie więzi poza salą prób i sceną. Te wspólne wyjazdy bardzo integrują chórzystów i budują poczucie przynależności do wyjątkowej grupy, jaką są ci młodzi artyści.

Wspaniała zabawa, wycieczki, animacje, warsztaty muzyczne

Kolonie chóralne zawsze mają bardzo bogaty program. Spędzamy wiele czasu na łonie natury, na pieszych wędrówkach, w górach, nad rzeką lub jeziorem. Oprócz tego zwiedzamy ciekawe miejsca i korzystamy z lokalnych atrakcji. Bardzo starannie wybieramy miejsca wypoczynku mając na celu zapewnienie dzieciom komfortu i bezpieczeństwa podobnego do warunków domowych. Naszą misją jest sprawiać, aby dzieci czuły się częścią dużej, chóralnej rodziny.

Oprócz zajęć rekreacyjnych letnie wyjazdy obejmują codzienne warsztaty chóralne oraz lekcje z emisji głosu. Dzieci intensywnie doskonalą swoje umiejętności wokalne i sceniczne, dzięki czemu nabierają doświadczenia i pewności siebie. Zdarza się, że zapraszamy do współpracy profesjonalistów niezwiązanych na co dzień z naszym chórem. Ich zadaniem jest pomóc dzieciom zdobyć cenne dla młodych artystów kompetencje, przydatne nie tylko na scenie, ale i w życiu codziennym.

Każde kolonie letnie Chóru Dziecięcego Miasta Łodzi to wyjątkowa i niezapomniana przygoda. Zapraszamy serdecznie do wyruszenia w tę podróż z nami!

117768025_1664449600397184_299935697135372653_n

Zapewniamy

Tego możesz się spodziewać:

kolonie 2024 Duszniki Zdrój

Do wyjazdu pozostało dni:

Nie zwlekaj - zarezerwuj miejsce już dziś.

Wspomnień czar...

Pracujemy nad tą sekcją. Wkrótce pojawią się tu fotorelacje.